sobota, 14 września 2013

Zgłoszenia do finałowego etapu!

Witam gorąco ciepłymi przeprosinami! Niestety, ze smutkiem przyznaję, że potworna, prawie dwumiesięczna obsuwa w terminowości wynika jedynie z faktu, że próbowałem ciągnąć tę zabawę samodzielnie, a kiedy wszechświat widzi taką zabawę, od razu sprzedaje człowiekowi solidnego kopniaka w cztery litery – i tak oto tygodniowa wycieczka do Montenegro zamieniła się w ponad półtoramiesięczne zwiedzanie niemalże średniowiecznego szpitala, kiedy to nagły przypływ religijności zmusił mnie do lekkiej wspinaczki w górach w drodze do kościółka Św. Tryfusa. Droga to okazała się na tyle zdradliwa, że rozwaliła mi kolanko i zrujnowała rzepkę. Leczyłem się więc, kurowałem i umierałem z nudów, dopóki nie zdjęto gipsu. Mam teraz śliczną, kilkunastocalową szramę na kolanku!

Oczywiście, nie jest to wymówka dla wszystkich aktywnych uczestników, którzy ciężko pracowali by zmieścić się w terminach, malowali w pocie czoła i oczywiście, liczą na konkluzję! Więc bez dalszego zwlekania, weźmy się za ten ostatni etap, zliczmy punkty, dajmy jurorom kilka dni na wyłonienie zwycięzców w każdej możliwej kategorii i rozdajmy nagrody, bo przecież wszyscy, co podjęli trud wzięcia udziału w tym uroczym karambolu na to liczą!


Bez zbędnych ceregieli więc, przejdźmy do dwóch kluczowych spraw – po pierwsze, pod TYM linkiem znajduje się aktualna tabelka wyników; Czwarty Etap jest już podliczony, ale nadal czekamy na punktację za malowanie i punkty bonusowe, które pojawią się tak szybko, jak uzyskam odpowiedzi jurorów. Poniżej zaś znany wam formularz! Zgłaszajcie więc swoje prace do finałowego etapu, podliczymi punkty, i jak nic nie wybuchnie, w tydzień się ze wszystkim uwiniemy! :) Do dzieła.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz